nocomments

İsviçre Frangı Teknik Görünüm: USD / CHF, NZD / CHF Anahtar Seviyeleri

Okuma Süresi : 2 Dk.
  • İsviçre Frangı, Kasım ayındaki rallinin ardından ayın en yüksek seviyesinde işlem görüyor
  • Kısa vadeli NZD / CHF ivmesi yavaşlıyor olabilir, yine de yukarı taraf tercih ediliyor

USD / CHF FİYAT ANALİZİ

İsviçre Frangı, USD / CHF’nin bu ayın başlarında yeni bir yıllık düşük seviyeye ulaşmasının ardından ABD Doları karşısında yükselişini sürdürmeye hazır görünüyor. 100 günlük basit hareketli ortalama, trend çizgisi direnci ve Eylül salınımından% 61,8 Fibonacci düzelmesi ile birlikte fiyat hareketini yukarı yönde içeriyor.

Şu anda, USD / CHF % 38,2 Fib seviyesinde işlem görüyor ve 50 günlük basit hareketli ortalama yatay trend ile, kısa vadeli bir kırılma yükselişi yaşanabilir. Bununla birlikte, önceki birleşik direnç alanı muhtemelen bir ralliyi içerecek ve aşağı yönlü devam için zemin hazırlayacaktır. Bununla birlikte, uzun vadeli trend daha düşük dipler için hazır görünüyor ve yukarı yönlü herhangi bir hareket güçlü bir baskı altında kalacak.

USD / CHF GÜNLÜK GRAFİK

USDCHF GÜNLÜK GRAFİK

NZD / CHF FİYAT ANALİZİ

NZD / CHF, son iki haftadır yeni bir ayın en yüksek seviyesini görmek için yükseldi. Haziran’ın yükseği 0.6298, herhangi bir geri çekilme durumunda en yakın dönem desteğini sunacak, ancak daha düşük bir kırılma, Kasım ayındaki rallisi tehdit edilmeden önce Temmuz’un en yüksek seviyesine düşüşe izin verecektir. Devam etmesi durumunda, daha yüksek NZD / CHF, Ocak ayındaki fiyat seviyelerini izleyecektir.

Bununla birlikte, MACD ayrışması zayıflıyor ve bu, başka bir daha yüksek girişimden önce konsolidasyona işaret edebilir. Yine de, NZD / CHF, genel eğilimin daha yüksek zemini desteklemesi ile iyi konumlanmış görünüyor. 2020 Haziran ayının en yüksek seviyesinin altında bir kırılma, muhtemelen kısa vadede menzile bağlı harekete yol açacaktır.

NZD / CHF GÜNLÜK GRAFİK

NZD CHF GÜNLÜK GRAFİK

Reply